Czy warto zdecydować się na zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym?

Pełne, jędrne, gładkie i nawilżone usta to właśnie to, za czym tęskni większość kobiet. Niestety niewiele z nich zostało obdarzonych przez naturę ponętnymi wargami. Na szczęście z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i pewien składnik, który o dziwo naturalnie występuje w naszym organizmie, czyli kwas hialuronowy. Co warto o nim wiedzieć? Kiedy dobrze jest zdecydować się na zabieg z użyciem kwasu hialuronowego?

Kwas hialuronowy jest polecany wszystkim kobietom, które chcą uzyskać szybie widoczne efekty, a dodatkowo pragną, aby zabieg był bezpieczny i odwracalny. Kwas hialuronowy w przeciwieństwie do innych trwałych wypełniaczy samoczynnie rozpuszcza się w skórze po najczęściej od 8 do 18 miesiącach.

Kwas hialuronowy zalecany jest kobietom, które chcą ujędrnić skórę, wygładzić ją, wypełnić zmarszczki, poprawić owal twarzy lub zwiększyć objętość np. ust czy policzków. Może być także używany do rewitalizacji biustu oraz delikatnej poprawy kształtu nosa.

Uzyskaj ponętne usta dzięki zabiegowi powiększania ust kwasem hialuronowym!

Specjaliści z Med Beauty w Świdnicy podkreślają, że powiększanie ust kwasem hialuronowym to metodą, która warto wybrać szczególnie wtedy, gdy kobieta decyduje się wykonać taki zabieg po raz pierwszy w życiu. Jest on krótki (trwa około 30 minut), prawie bezbolesny (dzięki zastosowaniu odpowiedniego znieczulenia) i pozwala na indywidualne ustalenie jak dużą ilość preparatu wprowadzi się w usta, a tym samym jak bardzo widoczną zmianę się uzyska. Niektóre pacjentki decydują się najpierw na podanie niewielkiej ilości kwasu, np. 0,5 ml, a dopiero potem umawiają się na tzw. dostrzyknięcie.

Kwas hialuronowy – doskonały sposób na asymetryczne usta

Twarz i całe ciało człowieka nie jest idealnie równe. Jest asymetryczne, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Jedna połowa twarzy nie będzie doskonałym odbiciem lustrzanym drugiej połowy. Choć gdyby taka była, to zostałaby uznana za idealnie piękną.

I właśnie do tego ideału, do tej symetrii dążą kobiety na całym świecie. Idealnie wyprofilowane i równe brwi to oczywista podstawa. Podobnie jest z ustami, choć samodzielnie ciężko jest zauważyć ich asymetrię. Patrząc w lustro zazwyczaj tego nie widzimy. Często dopiero na zdjęciach dochodzi do nas, że nasze usta nie są symetryczne.

Widoczną asymetrię warg można bardzo łatwo poprawić poprzez podanie w nie kwasu hialuronowego. Wypełni on usta, optycznie je powiększy i wygładzi. A dodatkowo, jeśli będzie wprowadzony w odpowiedni sposób, to także wyrówna asymetrię warg, sprawiając że cała twarz zacznie wyglądać wręcz idealnie.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w celu wyrównania ich asymetrii to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ efekty widoczne są niemalże zaraz po zabiegu. Oczywiście kwas hialuronowy potrzebuje też pewnego czasu, aby związać wodę i całkowicie ułożyć się w tkankach, dlatego przyjmuje się, że finalny efekt można zobaczyć po około 2 tygodniach i będzie się on utrzymywał nawet do 18 miesięcy.

Czy kwas hialuronowy z ust da się usunąć?

Kolejną zaletą wyboru kwasu hialuronowego do powiększania ust jest odwracalność takiego zabiegu. Raz wprowadzony kwas w wargi nie zostanie tam na całe życie tylko na kilkanaście miesięcy. To idealna cecha tej substancji, ponieważ daje pacjentkom poczucie bezpieczeństwa, że nawet jak efekt zabiegu im się nie spodoba, to kwas po pewnym czasie zniknie.

Oczywiście można ten proces przyspieszyć, co jest zalecane szczególnie tym paniom, które zdecydowały się na zabieg u niedoświadczonej kosmetyczki i nie został on wykonany poprawnie. Wtedy mogą udać się do profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej na tzw. rozpuszczanie kwasu hialuronowego. Po tym nic nie stoi na przeszkodzie, aby przeprowadzić powiększanie ust jeszcze raz. Tym razem u doświadczonego lekarza lub kosmetologa.

Jeśli szukasz godnej polecenia kliniki na profesjonalne powiększanie ust kwasem hialuronowym, to odwiedź Med Beauty w Świdnicy.

 

 

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *