Ile kosztuje lifting twarzy w Warszawie?

Medycyna estetyczna oferuje pełną gamę zabiegów odmładzających. Najbardziej pożądanym efektem jest lifting twarzy, czyli nic innego, jak napięcie i wygładzenie skóry. Niektóre z metod pozwalają na uzyskanie zaskakujących rezultatów. Przykładowo, dzięki laseroterapii możemy odmłodzić twarz nawet o wizualne 10 lat. Obecnie zabiegi oparte na działaniu lasera dają największe możliwości. Są znacznie bardziej korzystne niż metody iniekcyjne ze względu na nieinwazyjność. Jeśli chcesz odmłodzić twarz bez okresu rekonwalescencji, wybierz endolifting.

Czym jest endolifting?

Endolifting to laserowy lifting twarzy. Ten rodzaj zabiegu jest stale modernizowany. Obecnie najlepszym wyborem na rynku medycyny estetycznej jest Endolifting 4d, czyli sesja zabiegowa oparta na działaniu lasera Fotona Dynamis Sp Pro. Laserowy zabieg liftingujący jest rekomendowany osobom, które zmagają się z pierwszymi oznakami starzenia, a także tym, którzy mają dojrzałe zmarszczki. Endolifting 4d jest zabiegiem dla dorosłych osób w każdym wieku. Fotona Dynamis Sp Pro działa dzięki dwóm laserom, które współpracując odbudowują tkanki skóry. Jeśli chcesz usunąć zmarszczki mimiczne (i nie tylko)  lub rozświetlić skórę – endolifting jest dla Ciebie. Można wykonać go między innymi w warszawskim gabinecie medycznym Wellclinic. To gwarancja profesjonalnego odmłodzenia twarzy.

W gabinetach medycyny estetycznej spotkasz wiele technologii wykorzystujących fale ultradźwiękową. Dostępne na rynku urządzenia o podobnej technologii to na przykład ULTRAFORMER III, ULTHERA, SONOQUEEN.

Czy HIPRO firmy BTL wykorzystywane w Wellclinic wyróżnia się czymś na tle konkurencji?

Kluczową informacją jest to, że nasze HIPRO zostało udoskonalone o HIFU II generacji, co oznacza, że zabieg jest bezbolesny, wiele urządzeń z technologią HIFU daje odczucia przez, które należy przerywać zabieg ponieważ są one bardzo bolesne.

Największym wyzwaniem zabiegowym jest dopasowanie precyzyjnie głębokości penetracji fal. W innych urządzeniach osoba wykonująca zabieg jest ograniczona kilkoma kartridżami, które posiadają określone z góry parametry głębokości. HIPRO to najnowsza technologia dająca możliwość precyzyjnego dobrania głębokości penetracji fal o (0,5mm i 1,0mm), dzięki czemu nasi pacjenci potrafią zasnąć w trakcie zabiegu.

Dodatkowo w przeciwieństwie do laserów, częstotliwości radiowej oraz innych starszych technologii, HIFU2 omija naskórek,  aby dostarczyć energię w optymalnej temperaturze na ściśle określoną głębokość.

Ile kosztuje laserowy lifting twarzy?

Cena zabiegu wygładzającego w gabinecie medycznym zależy od jakości zabiegów oraz używanych materiałów. Za laserowy lifting twarzy w Wellclinic zapłacimy 2900 zł (standardowa cena takiego liftingu to ok. 3600 zł). W ofercie gabinetu medycznego znajdziecie również odmładzanie twarzy osoczem bogatopłytkowym oraz inne zabiegi, które w trosce o skórę potrafią uzyskać fenomenalne efekty odmłodzenia.

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *